10-09-2018
Op Voeten en Fietsen: woensdag 12 september! 

Ook dit jaar besteden wij weer aandacht aan “Op Voeten en Fietsen”. Dit doen we met de scholen van Erp, Boerdonk en Keldonk. Doel hiervan is de veiligheid rondom scholen te verbeteren. Ook leren kinderen deel te nemen aan het verkeer.  

Wij vragen jullie om op 12 september zoveel mogelijk op voeten en fietsen naar school te komen. Natuurlijk begrijpen wij het, als ouders meteen met de auto door rijden naar hun werk. Denk dan a.u.b. aan het goed parkeren rondom onze school. Veiligheid gaat boven alles! Afgelopen woensdag hebben wij een nul-meting gehouden en we zijn benieuwd of we op de OVEF-dag minder auto's tellen.

 

Empel haalt BRONS! 

Ook willen we hier even met trots vermelden, dat onze school, samen met een enthousiaste verkeerswerkgroep, BRONS gehaald heeft. We zijn al jaren in het bezit van het Brabants VerkeersveiligheidsLabel (BVL), maar sinds het afgelopen schooljaar zijn de eisen aangescherpt en is veel bewijs nodig om dit label te kunnen behouden. En dat is dus gelukt!

 

U kunt deze informatie ook lezen in de SEEFbrief, die vandaag mee naar huis gaat.